XF2M50151AR500
OmronOmron
Omron
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XF2M50151AR500
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas CONN FPC 50POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: XF2M50151AR500.pdf
  • Pranešimas
XF2M50151AR500 specifikacijos
Dalies numeris XF2M50151AR500 Gamintojas Omron
apibūdinimas CONN FPC 50POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4334 pcs Duomenų lapas XF2M50151AR500.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija XF2M Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai XF2M-5015-1A-R500
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Locking Feature Rotary Lock, Backlock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Būsto spalva Natural
Aukštis virš valdybos 0.083" (2.10mm) Flat Flex tipo FPC
funkcijos - FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 50 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A