V15G2K1C24K
OmronOmron
V15G2K1C24K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V15G2K1C24K
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Duomenų lapai: V15G2K1C24K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V15G2K1C24K specifikacijos
Dalies numeris V15G2K1C24K Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27913 pcs Duomenų lapas V15G2K1C24K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija V Atsikratyti jėgos 3.059gf
Pretravel 0.283" (7.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.079" (2.0mm) Kiti vardai V-15G2K-1C24-K
V15G2K1C24K-ND
Z6388
Darbinė temperatūra -25°C ~ 80°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 35gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 50,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.107" (2.7mm)
Dabartinis įvertinimas 15A (AC), 100mA (DC) Grandinė SPDT