V-16G2-2C2R5
OmronOmron
Omron
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V-16G2-2C2R5
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Duomenų lapai: V-16G2-2C2R5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
V-16G2-2C2R5 specifikacijos
Dalies numeris V-16G2-2C2R5 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30907 pcs Duomenų lapas V-16G2-2C2R5.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija V Atsikratyti jėgos 14gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Kiti vardai V16G22C2R5
Darbinė temperatūra -25°C ~ 80°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 125gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 50,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos Insulation Barrier
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.060" (1.5mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 100mA (DC) Grandinė SPST-NC