G8JN-1C7T-MF-R-DC12
OmronOmron
G8JN-1C7T-MF-R-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8JN-1C7T-MF-R-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Duomenų lapai: G8JN-1C7T-MF-R-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G8JN-1C7T-MF-R-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G8JN-1C7T-MF-R-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16814 pcs Duomenų lapas G8JN-1C7T-MF-R-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 16VDC - Max
Serija G8JN Atsisveikinimo laikas 10ms
Pakuotė Bulk Kiti vardai G8JN-1C7T-MF-R-DC12 BY OMR
G8JN1C7TMFRDC12
G8JN1C7TMFRDC12BYOMR
Z2782
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Resistor
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 35A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 68 Ohms
Ritės galia 1.9 W