G7L1ABAC24BYOMI
OmronOmron
Omron
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G7L1ABAC24BYOMI
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
G7L1ABAC24BYOMI specifikacijos
Dalies numeris G7L1ABAC24BYOMI Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6631 pcs Duomenų lapas
Serija * Kiti vardai G7L-1A-B AC24 BY OMI
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Relay Coil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G7L-2A-X DC24
G7L-2A-X DC24
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Sandelyje: 1445 pcs
parsisiųsti: G7L-2A-X DC24.pdf
RFQ
G7L2ABUBJDC6BYOMI
G7L2ABUBJDC6BYOMI
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE
Sandelyje: 6418 pcs
parsisiųsti: G7L2ABUBJDC6BYOMI.pdf
RFQ
G7L-2A-X DC12
G7L-2A-X DC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V