G6RL-1A-ASI-DC12
OmronOmron
G6RL-1A-ASI-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G6RL-1A-ASI-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Duomenų lapai: G6RL-1A-ASI-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G6RL-1A-ASI-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G6RL-1A-ASI-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42368 pcs Duomenų lapas G6RL-1A-ASI-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Nom
Serija G6RL Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai G6RL-1A-ASI DC12
G6RL1AASI12DC
G6RL1AASIDC12
G6RL5028D
Z2913
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Indium (AgSnIn)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 654 Ohms
Ritės galia 220 mW Ritinio srovė 18.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G6RL-1A DC5
G6RL-1A DC5
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Sandelyje: 41922 pcs
parsisiųsti: G6RL-1A DC5.pdf
RFQ
G6RL-1A4-ASI-DC12
G6RL-1A4-ASI-DC12
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Sandelyje: 47430 pcs
parsisiųsti: G6RL-1A4-ASI-DC12.pdf
RFQ
G6RL-1A4-ASI-DC24
G6RL-1A4-ASI-DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
parsisiųsti: G6RL-1A4-ASI-DC24.pdf
G6RL-1A DC6
G6RL-1A DC6
Gamintojai: Omron Electronics Inc-EMC Div
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
parsisiųsti: G6RL-1A DC6.pdf
G6RL-1A-ASI DC5
G6RL-1A-ASI DC5
parsisiųsti: G6RL-1A-ASI DC5.pdf
G6RL-1A4-ASI DC48
G6RL-1A4-ASI DC48
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
parsisiųsti: G6RL-1A4-ASI DC48.pdf
G6RL-1A-ASI DC3
G6RL-1A-ASI DC3
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 3V
parsisiųsti: G6RL-1A-ASI DC3.pdf
G6RL-1A-ASI-DC24
G6RL-1A-ASI-DC24
parsisiųsti: G6RL-1A-ASI-DC24.pdf
G6RL-1A-ASI DC48
G6RL-1A-ASI DC48
parsisiųsti: G6RL-1A-ASI DC48.pdf
G6RL-1A4-ASI DC9
G6RL-1A4-ASI DC9
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V
parsisiųsti: G6RL-1A4-ASI DC9.pdf
G6RL-1A-ASI DC6
G6RL-1A-ASI DC6
parsisiųsti: G6RL-1A-ASI DC6.pdf
G6RL-1A4-ASI DC6
G6RL-1A4-ASI DC6
parsisiųsti: G6RL-1A4-ASI DC6.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus