G6D-1A-ASIDC21
OmronOmron
G6D-1A-ASIDC21 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G6D-1A-ASIDC21
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
Duomenų lapai: G6D-1A-ASIDC21.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
G6D-1A-ASIDC21 specifikacijos
Dalies numeris G6D-1A-ASIDC21 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21150 pcs Duomenų lapas G6D-1A-ASIDC21.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 14.7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.1 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija G6D-ASI Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai G6CK1103G
G6D-1A-ASI DC21 BY OMB
G6D-1A-ASIDC21BYOMB
G6D-1A-ASIDC21BYOMB-ND
G6D1AASIDC21
G6D1AASIDC21BYOMB
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 21VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 21VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.21 kOhms Ritės galia 200 mW
Ritinio srovė 9.5mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G6D-1A-DC5
G6D-1A-DC5
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 5V
Sandelyje: 4926 pcs
parsisiųsti: G6D-1A-DC5.pdf
RFQ
G6D-1A-ASI DC9
G6D-1A-ASI DC9
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 9V
Sandelyje: 18673 pcs
parsisiųsti: G6D-1A-ASI DC9.pdf
RFQ
G6D-1A-DC12
G6D-1A-DC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
parsisiųsti: G6D-1A-DC12.pdf
G6D-4-SB
G6D-4-SB
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SHORTING BAR FOR G7OD OUT BLOCK
parsisiųsti:
G6D-1A-ASI-NPDC21
G6D-1A-ASI-NPDC21
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 21V
parsisiųsti:
G6D-1A-DC24
G6D-1A-DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
parsisiųsti: G6D-1A-DC24.pdf
G6D-1A-ASI DC5
G6D-1A-ASI DC5
parsisiųsti: G6D-1A-ASI DC5.pdf
G6D-F4B DC12
G6D-F4B DC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 12V
Sandelyje: 771 pcs
parsisiųsti: G6D-F4B DC12.pdf
G6D-1A-ASI-NPDC24
G6D-1A-ASI-NPDC24
G6D-1A-ASI-AP DC5
G6D-1A-ASI-AP DC5
parsisiųsti: G6D-1A-ASI-AP DC5.pdf
G6D-4B DC24
G6D-4B DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURP SPST X 4 3A 24V
Sandelyje: 680 pcs
G6D-1A-ASI DC6
G6D-1A-ASI DC6
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 5A 6V
parsisiųsti: G6D-1A-ASI DC6.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus