G6B1114PFDUSP6BDC24
OmronOmron
G6B1114PFDUSP6BDC24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G6B1114PFDUSP6BDC24
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Duomenų lapai: G6B1114PFDUSP6BDC24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G6B1114PFDUSP6BDC24 specifikacijos
Dalies numeris G6B1114PFDUSP6BDC24 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24649 pcs Duomenų lapas G6B1114PFDUSP6BDC24.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G6B Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai G6B-1114P-FD-US-P6B DC24
G6B1114PFDUSP6BDC24-ND
Z6448
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Indium Tin (AgInSn) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.88 kOhms Ritės galia 200 mW
Ritinio srovė 8.3mA