G5LE-1A-ACD-DC12
OmronOmron
G5LE-1A-ACD-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G5LE-1A-ACD-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Duomenų lapai: G5LE-1A-ACD-DC12.pdf
  • Pranešimas
G5LE-1A-ACD-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G5LE-1A-ACD-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5303 pcs Duomenų lapas G5LE-1A-ACD-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 125VDC - Max
Serija G5LE Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G5LE1AACDDC12 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 360 Ohms Ritės galia 400 mW
Ritinio srovė 33.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G5LE-1A DC5
G5LE-1A DC5
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Sandelyje: 65151 pcs
parsisiųsti: G5LE-1A DC5.pdf
RFQ
G5LE-1A-ASI DC48
G5LE-1A-ASI DC48
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Sandelyje: 60819 pcs
parsisiųsti: G5LE-1A-ASI DC48.pdf
RFQ
G5LE-1A DC48
G5LE-1A DC48
parsisiųsti: G5LE-1A DC48.pdf
G5LE-1A DC18
G5LE-1A DC18
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
parsisiųsti: G5LE-1A DC18.pdf
G5LE-1A-ASI DC5
G5LE-1A-ASI DC5
parsisiųsti: G5LE-1A-ASI DC5.pdf
G5LE-1A DC24
G5LE-1A DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
parsisiųsti: G5LE-1A DC24.pdf
G5LE-1A-ASI DC3
G5LE-1A-ASI DC3
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 3V
parsisiųsti: G5LE-1A-ASI DC3.pdf
G5LE-1A-ASI DC12
G5LE-1A-ASI DC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
parsisiųsti: G5LE-1A-ASI DC12.pdf
G5LE-1A-ASI DC24
G5LE-1A-ASI DC24
parsisiųsti: G5LE-1A-ASI DC24.pdf
G5LE-1A DC3
G5LE-1A DC3
parsisiųsti: G5LE-1A DC3.pdf
G5LE-1A DC6
G5LE-1A DC6
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 6V
parsisiųsti: G5LE-1A DC6.pdf
G5LE-1A-ACD-DC24
G5LE-1A-ACD-DC24
parsisiųsti: G5LE-1A-ACD-DC24.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus