G5LE-14-ACD-DC12
OmronOmron
G5LE-14-ACD-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G5LE-14-ACD-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Duomenų lapai: G5LE-14-ACD-DC12.pdf
  • Pranešimas
G5LE-14-ACD-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G5LE-14-ACD-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5519 pcs Duomenų lapas G5LE-14-ACD-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 125VDC - Max
Serija G5LE Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G5LE14ACD12DC
G5LE14ACDDC12
G5LN8548F
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 360 Ohms Ritės galia 400 mW
Ritinio srovė 33.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G5LE-14-AP3 DC12
G5LE-14-AP3 DC12
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V