G5LB-1A4-DC12
OmronOmron
G5LB-1A4-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G5LB-1A4-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Duomenų lapai: G5LB-1A4-DC12.pdf
  • Pranešimas
G5LB-1A4-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G5LB-1A4-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5296 pcs Duomenų lapas G5LB-1A4-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 125VDC - Max
Serija G5LB Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai G5LB1A4DC12
Z2342
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Insulation - Class B, Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 390 Ohms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 30.7mA