G2RK-2-TUDC12
OmronOmron
Omron
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2RK-2-TUDC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
G2RK-2-TUDC12 specifikacijos
Dalies numeris G2RK-2-TUDC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12008 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2RK2TUDC12 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 170 Ohms
Ritės galia 850 mW Ritinio srovė 70.6mA