G2RK-1A-DC12
OmronOmron
Omron
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2RK-1A-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Duomenų lapai: G2RK-1A-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
G2RK-1A-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G2RK-1A-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15407 pcs Duomenų lapas G2RK-1A-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2RK1A12DC
G2RK1ADC12
G2RN1185D
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 170 Ohms
Ritės galia 850 mW Ritinio srovė 70.6mA