G2R-2A-H-DC48
OmronOmron
G2R-2A-H-DC48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-2A-H-DC48
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 48V
Duomenų lapai: G2R-2A-H-DC48.pdf
  • Pranešimas
G2R-2A-H-DC48 specifikacijos
Dalies numeris G2R-2A-H-DC48 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18658 pcs Duomenų lapas G2R-2A-H-DC48.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 33.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 7.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R2AH48DC
G2R2AHDC48
G2RN1144G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A) Ritės įtampa 48VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 6.4 kOhms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 7.5mA