G2R-24-H-DC6
OmronOmron
G2R-24-H-DC6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-24-H-DC6
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V
Duomenų lapai: G2R-24-H-DC6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G2R-24-H-DC6 specifikacijos
Dalies numeris G2R-24-H-DC6 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 6V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16433 pcs Duomenų lapas G2R-24-H-DC6.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 4.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.9 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R-24-H DC6
G2R-24-H DC6 BY OMI
G2R-24-H-DC6-ND
G2R24H6DC
G2R24HDC6
G2R24HDC6BYOMI
G2RN8189E
Z11730
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 6VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 100 Ohms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 60.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G2R-24-H-DC24
G2R-24-H-DC24
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Sandelyje: 17954 pcs
parsisiųsti: G2R-24-H-DC24.pdf
RFQ
G2R-24-T130 DC16
G2R-24-T130 DC16
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 16V