G2R-1A4-DC12
OmronOmron
G2R-1A4-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1A4-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Duomenų lapai: G2R-1A4-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G2R-1A4-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1A4-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31417 pcs Duomenų lapas G2R-1A4-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R-1A4 DC12 BY OMI
G2R-1A4-DC12-ND
G2R1A412DC
G2R1A4DC12
G2R1A4DC12BYOMI
G2RN8080E
Z2324
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 8A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 275 Ohms
Ritės galia 530 mW Ritinio srovė 43.6mA