G2R-1A4-AC12
OmronOmron
G2R-1A4-AC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1A4-AC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Duomenų lapai: G2R-1A4-AC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G2R-1A4-AC12 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1A4-AC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13185 pcs Duomenų lapas G2R-1A4-AC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VAC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R1A4AC12 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 8A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 65 Ohms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 75.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G2R-1A4-AC220
G2R-1A4-AC220
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V
Sandelyje: 9695 pcs
parsisiųsti: G2R-1A4-AC220.pdf
RFQ
G2R-1A4 DC9
G2R-1A4 DC9
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 9V
Sandelyje: 19099 pcs
parsisiųsti: G2R-1A4 DC9.pdf
RFQ
G2R-1A4 AC100/(110)
G2R-1A4 AC100/(110)
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 110V
parsisiųsti: G2R-1A4 AC100/(110).pdf
G2R-1A4 DC100
G2R-1A4 DC100
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 100V