G2R-14-H-DC12
OmronOmron
G2R-14-H-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-14-H-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Duomenų lapai: G2R-14-H-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G2R-14-H-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G2R-14-H-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23306 pcs Duomenų lapas G2R-14-H-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R-14-H DC12
G2R-14-H DC12 BY OMI
G2R-14-H-DC12-ND
G2R14H12DC
G2R14HDC12
G2R14HDC12BYOMI
G2RN8122D
Z11702
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 400 Ohms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 30.0mA