G2R-14-DC24
OmronOmron
G2R-14-DC24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-14-DC24
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Duomenų lapai: G2R-14-DC24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
G2R-14-DC24 specifikacijos
Dalies numeris G2R-14-DC24 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27445 pcs Duomenų lapas G2R-14-DC24.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max