G2R-14-AC220
OmronOmron
G2R-14-AC220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-14-AC220
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 220V
Duomenų lapai: G2R-14-AC220.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
G2R-14-AC220 specifikacijos
Dalies numeris G2R-14-AC220 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7829 pcs Duomenų lapas G2R-14-AC220.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 176 VAC Išjunkite įtampą (min.) 66 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R14AC220 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 220VAC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 8A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 220VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 25 kOhms Ritės galia 0.9 VA
Ritinio srovė 4.1mA