G2R-1-E-ASI-DC12
OmronOmron
G2R-1-E-ASI-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G2R-1-E-ASI-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Duomenų lapai: G2R-1-E-ASI-DC12.pdf
  • Pranešimas
G2R-1-E-ASI-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G2R-1-E-ASI-DC12 Gamintojas Omron
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5613 pcs Duomenų lapas G2R-1-E-ASI-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 380VAC, 125VDC - Max
Serija G2R Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai G2R-1-E-ASI-DC12-ND
G2R1EASI12DC
G2R1EASIDC12
G2RN8438M
Z11592
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Flux Protection
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 16A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 275 Ohms Ritės galia 530 mW
Ritinio srovė 43.6mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G2R-1-E-ASI-T130 DC12
G2R-1-E-ASI-T130 DC12
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Sandelyje: 11098 pcs
parsisiųsti: G2R-1-E-ASI-T130 DC12.pdf
RFQ
G2R-1-E-ASI AC220
G2R-1-E-ASI AC220
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 220V