D6F-W10A1
OmronOmron
D6F-W10A1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D6F-W10A1
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V
Duomenų lapai: D6F-W10A1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D6F-W10A1 specifikacijos
Dalies numeris D6F-W10A1 Gamintojas Omron
Galimas kiekis 1338 pcs Duomenų lapas D6F-W10A1.pdf
Įtampa - įėjimas 10.8 V ~ 26.4 V Perjungti funkciją / reitingą -
Serija D6F Jautrumo diapazonas 0 ~ 10 m/s
Uosto dydis 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) Kiti vardai D6FW10A1
Z3057
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C (TA) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas PPS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Srauto jutiklio tipas Air
Išsamus aprašymas Air Flow Sensor 0 ~ 10 m/s 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) PPS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D6F90 F1 LFS
D6F90 F1 LFS
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 32V
Sandelyje: 61871 pcs
parsisiųsti: D6F90 F1 LFS.pdf
RFQ
D6FB
D6FB
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE XLR 6POS SOLDER
Sandelyje: 4965 pcs
parsisiųsti: D6FB.pdf
RFQ
D6F-W01A1
D6F-W01A1
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: AIRFLOW SENSOR 0-1 M/SEC 12/24V
parsisiųsti: D6F-W01A1.pdf
D6F00 F1 LFS
D6F00 F1 LFS
Gamintojai: C&K
parsisiųsti: D6F00 F1 LFS.pdf
D6F-PH5050AD3
D6F-PH5050AD3
Gamintojai: Omron
apibūdinimas: SENSOR AIRFLOW +/- 500PA PCB TER
parsisiųsti: D6F-PH5050AD3.pdf
D6F-W04A1
D6F-W04A1
apibūdinimas: AIRFLOW SENSOR 0-4 M/SEC 12/24V
parsisiųsti: D6F-W04A1.pdf
D6F00 F2 LFS
D6F00 F2 LFS
parsisiųsti: D6F00 F2 LFS.pdf
D6F-V03A1
D6F-V03A1
apibūdinimas: AIRFLOW SENSOR 0-3 M/SEC 3.3V
parsisiųsti: D6F-V03A1.pdf
D6F90 LFS
D6F90 LFS
parsisiųsti: D6F90 LFS.pdf
D6F-W CABLE
D6F-W CABLE
apibūdinimas: CABLE FOR D6F FLOW SENSOR 8"
parsisiųsti: D6F-W CABLE.pdf
D6F90 F2 LFS
D6F90 F2 LFS
parsisiųsti: D6F90 F2 LFS.pdf
D6F-V01A1
D6F-V01A1
apibūdinimas: FLOW SENSOR MEMS
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus