D3V011K1C24
OmronOmron
D3V011K1C24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V011K1C24
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
D3V011K1C24 specifikacijos
Dalies numeris D3V011K1C24 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28681 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 8.158gf
Pretravel 0.138" (3.5mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.045" (1.1mm) Kiti vardai D3V-011K-1C24
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 65gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.047" (1.2mm)
Dabartinis įvertinimas 100mA (AC/DC) Grandinė SPDT