D3V-62M-2C4
OmronOmron
D3V-62M-2C4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-62M-2C4
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V
Duomenų lapai: D3V-62M-2C4.pdf
  • Pranešimas
D3V-62M-2C4 specifikacijos
Dalies numeris D3V-62M-2C4 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4481 pcs Duomenų lapas D3V-62M-2C4.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 6.118gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Kiti vardai D3V62M2C4
D3V62M2C4BYOMI
Z4966
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 60gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP40
funkcijos - Elektros gyvenimas 500,000 Cycles
Diferencinė kelionė 0.060" (1.5mm) Dabartinis įvertinimas 6A (AC/DC)