D3V-161M-2C25
OmronOmron
D3V-161M-2C25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-161M-2C25
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Duomenų lapai: D3V-161M-2C25.pdf
  • Pranešimas
D3V-161M-2C25 specifikacijos
Dalies numeris D3V-161M-2C25 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5429 pcs Duomenų lapas D3V-161M-2C25.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.031" (0.79mm) Kiti vardai D3V161M2C25
D3V161M2C25BYOMI
Z4804
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 200gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP40
funkcijos - Elektros gyvenimas 100,000 Cycles
Diferencinė kelionė 0.025" (0.6mm) Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 10A (DC)