D3V-161-3C25
OmronOmron
D3V-161-3C25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-161-3C25
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Duomenų lapai: D3V-161-3C25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D3V-161-3C25 specifikacijos
Dalies numeris D3V-161-3C25 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76238 pcs Duomenų lapas D3V-161-3C25.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją Off-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.031" (0.79mm) Kiti vardai D3V1613C25
D3V1613C25BYOMI
Z4790
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 200gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.025" (0.6mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 10A (DC) Grandinė SPST-NO