D3V-16-3C25
OmronOmron
D3V-16-3C25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-16-3C25
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Duomenų lapai: D3V-16-3C25.pdf
  • Pranešimas
D3V-16-3C25 specifikacijos
Dalies numeris D3V-16-3C25 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60369 pcs Duomenų lapas D3V-16-3C25.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją Off-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 50gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Kiti vardai D3V163C25
D3V163C25BYOMI
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.579" (14.7mm)
Darbo jėga 200gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.016" (0.4mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 10A (DC) Grandinė SPST-NO