D3V-16-1C4
OmronOmron
D3V-16-1C4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-16-1C4
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Duomenų lapai: D3V-16-1C4.pdf
  • Pranešimas
D3V-16-1C4 specifikacijos
Dalies numeris D3V-16-1C4 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51527 pcs Duomenų lapas D3V-16-1C4.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 15gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Kiti vardai D3V161C4
D3V161C4BYOMI
Z4797
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.579" (14.7mm)
Darbo jėga 100gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.016" (0.4mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 10A (DC) Grandinė SPDT