D3V-016-1C3
OmronOmron
D3V-016-1C3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V-016-1C3
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Duomenų lapai: D3V-016-1C3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D3V-016-1C3 specifikacijos
Dalies numeris D3V-016-1C3 Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47261 pcs Duomenų lapas D3V-016-1C3.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos -
Pretravel 0.157" (4.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Kiti vardai D3V0161C3
D3V0161C3BYOMI
Z4751
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Darbo pozicija 0.815" (20.7mm)
Darbo jėga 30gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.060" (1.5mm)
Dabartinis įvertinimas 100mA (AC/DC) Grandinė SPDT