V600-D23P54
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V600-D23P54
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas 256 BYTE RF-ID TAG
Duomenų lapai: V600-D23P54.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 769 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V600-D23P54 specifikacijos
Dalies numeris V600-D23P54 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas 256 BYTE RF-ID TAG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 769 pcs Duomenų lapas V600-D23P54.pdf
Rašytinė atmintis 254kB (User) Technologija Passive
Stilius Encapsulated Standartai -
Dydis / Matmenys 12.00mm Dia x 6.00mm Serija -
Kiti vardai V600D23P54 Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C