TL-YS15MY2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL-YS15MY2
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENSOR PROX SCR-NC 90-250V 15MM
Duomenų lapai: TL-YS15MY2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 484 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 484 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TL-YS15MY2 specifikacijos
Dalies numeris TL-YS15MY2 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENSOR PROX SCR-NC 90-250V 15MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 484 pcs Duomenų lapas TL-YS15MY2.pdf
Įtampa - tiekimas 90 VAC ~ 250 VAC Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Unshielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.591" (15mm)
Atsako dažnumas 20Hz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas SCR-NC, 2-Wire Kiti vardai TLYS15MY2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Plastic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP66, NEMA 1,3,4,12,13 Rodiklis LED
Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP66, NEMA 1,3,4,12,13 Module