TL-W1R5MB1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
TL-W1R5MB1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL-W1R5MB1
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENSOR PROXIMTY PNP 1.5MM 10-30V
Duomenų lapai: TL-W1R5MB1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TL-W1R5MB1 specifikacijos
Dalies numeris TL-W1R5MB1 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENSOR PROXIMTY PNP 1.5MM 10-30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1715 pcs Duomenų lapas TL-W1R5MB1.pdf
Įtampa - tiekimas 12 V ~ 24 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Unshielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.059" (1.5mm)
Atsako dažnumas 1kHz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas PNP-NO, 3-Wire Kiti vardai TLW1R5MB1
Z1082
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Diecast Aluminum Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Module