S8JX-P60005CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S8JX-P60005CD
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 600W
Duomenų lapai: S8JX-P60005CD.pdf
RoHs statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
Akcijų būklė 108 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
S8JX-P60005CD specifikacijos
Dalies numeris S8JX-P60005CD Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Atleidimas nuo mokesčio / RoHS netaikomas
Galimas kiekis 108 pcs Duomenų lapas S8JX-P60005CD.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 9.44" L x 3.06" W x 4.67" H (239.8mm x 77.6mm x 118.5mm) Serija S8JX-P
Galia (vatais) 600W Kiti vardai S8JXP60005CD
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Load Sharing, Universal Input Efektyvumas 76%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 120A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 120A