S82K-24024
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S82K-24024
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 240W
Duomenų lapai: S82K-24024.pdf
  • Pranešimas
S82K-24024 specifikacijos
Dalies numeris S82K-24024 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 240W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4441 pcs Duomenų lapas S82K-24024.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.12" L x 11.02" W x 5.43" H (130.0mm x 280.0mm x 138.0mm)
Serija S82K Galia (vatais) 240W
Kiti vardai S82K24024
Z2439
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Būtiniausia minimali apkrova - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, Load Sharing, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 100 ~ 240 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A