MSF4800S-20-1200-SB1-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSF4800S-20-1200-SB1-R
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 26 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MSF4800S-20-1200-SB1-R specifikacijos
Dalies numeris MSF4800S-20-1200-SB1-R Gamintojas Omron Automation & Safety
Galimas kiekis 26 pcs Duomenų lapas
Serija MSF4800 Apsauginis aukštis 1200mm
Apsauga Finger/Hand Kiti vardai MSF4800S201200SB1R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C Veikimo diapazonas 0.3m ~ 20.0m
Sijų skaičius 120 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos Blanking, Receiver Only
Aptikimo pajėgumas 20mm Spindulys 10mm