MM4XKP-DC125
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM4XKP-DC125
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
Duomenų lapai: MM4XKP-DC125.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 328 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MM4XKP-DC125 specifikacijos
Dalies numeris MM4XKP-DC125 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 328 pcs Duomenų lapas MM4XKP-DC125.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 100 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Plug In, 14 Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MMK Atsisveikinimo laikas 30ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MM4XKPDC125NC Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Dirbti laiką 60ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 125VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 125VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 5.79 kOhms Ritės galia 2.7 W
Ritinio srovė 21.6mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM4XKP DC100/110
MM4XKP DC100/110
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Sandelyje: 291 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MM4XKP AC125
MM4XKP AC125
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
Sandelyje: 328 pcs
parsisiųsti: MM4XKP AC125.pdf
RFQ
MM4XKP DC24
MM4XKP DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Sandelyje: 672 pcs
parsisiųsti: MM4XKP DC24.pdf
MM4XP DC24
MM4XP DC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 24V
Sandelyje: 435 pcs
parsisiųsti: MM4XP DC24.pdf
MM4XP DC48
MM4XP DC48
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 48V
Sandelyje: 535 pcs
parsisiųsti: MM4XP DC48.pdf
MM4PN DC125
MM4PN DC125
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 125V
Sandelyje: 658 pcs
parsisiųsti:
MM4XP DC36
MM4XP DC36
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 36V
Sandelyje: 436 pcs
MM4XP-AC100/110
MM4XP-AC100/110
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 110V
Sandelyje: 481 pcs
parsisiųsti: MM4XP-AC100/110.pdf
MM4XKP AC100/(110)
MM4XKP AC100/(110)