MM4KP-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM4KP-AC120
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V
Duomenų lapai: MM4KP-AC120.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 392 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 392 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MM4KP-AC120 specifikacijos
Dalies numeris MM4KP-AC120 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 392 pcs Duomenų lapas MM4KP-AC120.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Plug In, 14 Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MMK Atsisveikinimo laikas 30ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MM4KPAC120NC Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 120VAC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 120VAC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Ritės galia 6 VA Ritinio srovė 50.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM4991FE-R58
MM4991FE-R58
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 1756655 pcs
parsisiųsti: MM4991FE-R58.pdf
RFQ
MM4KP AC110
MM4KP AC110
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Sandelyje: 353 pcs
parsisiųsti: MM4KP AC110.pdf
RFQ
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 1598631 pcs
parsisiųsti: MM4992FE-R58.pdf
MM4KP DC125
MM4KP DC125
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
Sandelyje: 401 pcs
parsisiųsti: MM4KP DC125.pdf
MM4PN DC125
MM4PN DC125
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7.5A 125V