MM2KP-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM2KP-AC120
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V
Duomenų lapai: MM2KP-AC120.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 226 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MM2KP-AC120 specifikacijos
Dalies numeris MM2KP-AC120 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 226 pcs Duomenų lapas MM2KP-AC120.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MMK Atsisveikinimo laikas 30ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MM2KPAC120 Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 120VAC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Ritės galia 3.5 VA Ritinio srovė 29.2mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MM2B DC24
MM2B DC24
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
Sandelyje: 466 pcs
parsisiųsti: MM2B DC24.pdf
RFQ
MM2KB AC100/(110)
MM2KB AC100/(110)
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Sandelyje: 593 pcs
parsisiųsti: MM2KB AC100/(110).pdf
RFQ
MM2B AC100/(110)
MM2B AC100/(110)
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 110V
Sandelyje: 429 pcs
parsisiųsti: MM2B AC100/(110).pdf
MM2P DC100/110
MM2P DC100/110
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 110V