MKS2PIDC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MKS2PIDC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS2PIDC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Duomenų lapai: MKS2PIDC12.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MKS2PIDC12 specifikacijos
Dalies numeris MKS2PIDC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9297 pcs Duomenų lapas MKS2PIDC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija MKS Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MKS2PI DC12
Z3034
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Indium (AgSnIn) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 107 Ohms Ritės galia 1.4 W
Ritinio srovė 112mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MKS2PIN AC110
MKS2PIN AC110
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Sandelyje: 7711 pcs
parsisiųsti: MKS2PIN AC110.pdf
RFQ
MKS2PI-V AC220
MKS2PI-V AC220
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Sandelyje: 4638 pcs
parsisiųsti: MKS2PI-V AC220.pdf
RFQ
MKS2PI-V AC6
MKS2PI-V AC6
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
parsisiųsti: MKS2PI-V AC6.pdf
MKS2PI-V AC50
MKS2PI-V AC50
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V
parsisiųsti: MKS2PI-V AC50.pdf
MKS2PI-V AC24
MKS2PI-V AC24
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
parsisiųsti: MKS2PI-V AC24.pdf
MKS2PI1-D DC24
MKS2PI1-D DC24
parsisiųsti: MKS2PI1-D DC24.pdf
MKS2PIN AC230
MKS2PIN AC230
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 230V
parsisiųsti: MKS2PIN AC230.pdf
MKS2PIN AC240
MKS2PIN AC240
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
parsisiųsti: MKS2PIN AC240.pdf
MKS2PIN AC220
MKS2PIN AC220
parsisiųsti: MKS2PIN AC220.pdf
MKS2PIN AC12
MKS2PIN AC12
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
parsisiųsti: MKS2PIN AC12.pdf
MKS2PI-V AC120
MKS2PI-V AC120
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
parsisiųsti: MKS2PI-V AC120.pdf
MKS2PIN AC24
MKS2PIN AC24
parsisiųsti: MKS2PIN AC24.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus