MK3ZP-2-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MK3ZP-2-DC24
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MK3ZP-2-DC24 specifikacijos
Dalies numeris MK3ZP-2-DC24 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1291 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal) Perjungimo įtampa 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MK3ZP2DC24 Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag) Kontaktinė forma 3PDT (3 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 430 Ohms Ritės galia 1.5 W
Ritinio srovė 56.0mA