MJN3CF-AC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-AC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN3CF-AC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Duomenų lapai: MJN3CF-AC12.pdf
  • Pranešimas
MJN3CF-AC12 specifikacijos
Dalies numeris MJN3CF-AC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2824 pcs Duomenų lapas MJN3CF-AC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 10.2 VAC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN3CFAC12 Darbinė temperatūra -45°C ~ 45°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma 3PDT (3 Form C) Ritės įtampa 12VAC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 18 Ohms
Ritės galia 2 VA Ritinio srovė 167mA