MJN1CF-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN1CF-DC12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN1CF-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Duomenų lapai: MJN1CF-DC12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MJN1CF-DC12 specifikacijos
Dalies numeris MJN1CF-DC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3825 pcs Duomenų lapas MJN1CF-DC12.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN1CFDC12 Darbinė temperatūra -45°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 120 Ohms Ritės galia 1.2 W
Ritinio srovė 100mA