MJN-3CF-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN-3CF-DC48 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN-3CF-DC48
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Duomenų lapai: MJN-3CF-DC48.pdf
  • Pranešimas
MJN-3CF-DC48 specifikacijos
Dalies numeris MJN-3CF-DC48 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3879 pcs Duomenų lapas MJN-3CF-DC48.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 36 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN3CFDC48 Darbinė temperatūra -45°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma 3PDT (3 Form C)
Ritės įtampa 48VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 1.8 kOhms Ritės galia 1.2 W
Ritinio srovė 25.0mA