MIRN-48FG
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIRN-48FG
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas MINISAFE MIRROR PACKAGE 48
Duomenų lapai: MIRN-48FG.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 110 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MIRN-48FG specifikacijos
Dalies numeris MIRN-48FG Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas MINISAFE MIRROR PACKAGE 48 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 110 pcs Duomenų lapas MIRN-48FG.pdf
Serija - Kiti vardai MIRN48FG
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Priedų tipas Mirror
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIRN-36FG
MIRN-36FG
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: MINISAFE MIRROR PACKAGE 36
Sandelyje: 151 pcs
parsisiųsti: MIRN-36FG.pdf
RFQ
MIRN-44FG
MIRN-44FG
apibūdinimas: MINISAFE MIRROR PACKAGE 44
Sandelyje: 110 pcs
parsisiųsti: MIRN-44FG.pdf
RFQ
MIRN-40FG
MIRN-40FG
apibūdinimas: MINISAFE MIRROR PACKAGE 40
Sandelyje: 155 pcs
parsisiųsti: MIRN-40FG.pdf
MIRW-04FG
MIRW-04FG
apibūdinimas: MIRROR FOR 4" CURTAIN FR SURF
Sandelyje: 333 pcs
parsisiųsti: MIRW-04FG.pdf
MIRN-32FG
MIRN-32FG
apibūdinimas: MINISAFE MIRROR PACKAGE 32
Sandelyje: 176 pcs
parsisiųsti: MIRN-32FG.pdf
MIRS-04
MIRS-04
apibūdinimas: FLOOR STAND 48"
Sandelyje: 191 pcs
parsisiųsti:
MIRS-07
MIRS-07
apibūdinimas: FLOOR STAND 84"
Sandelyje: 156 pcs
parsisiųsti:
MIRN-34FG
MIRN-34FG
apibūdinimas: MIRROR 34" SPECIAL FOR DURACELL
Sandelyje: 178 pcs
parsisiųsti: MIRN-34FG.pdf
MIRS-10
MIRS-10
apibūdinimas: FLOOR STAND 120"
Sandelyje: 126 pcs
MIRN-28FG
MIRN-28FG
apibūdinimas: MINISAFE MIRROR PACKAGE 28
Sandelyje: 196 pcs
parsisiųsti: MIRN-28FG.pdf
MIRS-08
MIRS-08
apibūdinimas: FLOOR STAND 96"
Sandelyje: 123 pcs
MIRS-06
MIRS-06
apibūdinimas: FLOOR STAND 72"
Sandelyje: 113 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus