G8JN-1C6T-F-R1-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8JN-1C6T-F-R1-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY MINI ISO AUTO
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
G8JN-1C6T-F-R1-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G8JN-1C6T-F-R1-DC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY MINI ISO AUTO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4366 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 16VDC - Max
Serija G8JN Atsisveikinimo laikas 10ms
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos Resistor Kontaktinis reitingas (dabartinis) 35A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 68 Ohms Ritės galia 1.9 W