G8HE-1A7T-R1-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8HE-1A7T-R1-DC12
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY MINI ISO AUTO
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
G8HE-1A7T-R1-DC12 specifikacijos
Dalies numeris G8HE-1A7T-R1-DC12 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY MINI ISO AUTO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5133 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 16VDC - Max
Serija G8HE Atsisveikinimo laikas 20ms
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos Resistor Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 124 Ohms Ritės galia 1.6 W