G3PX-240EC-CT03
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G3PX-240EC-CT03
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT
Duomenų lapai: G3PX-240EC-CT03.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 99 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
G3PX-240EC-CT03 specifikacijos
Dalies numeris G3PX-240EC-CT03 Gamintojas Omron Automation & Safety
Galimas kiekis 99 pcs Duomenų lapas G3PX-240EC-CT03.pdf
Svoris 3 lbs (1.4kg) Įtampa - tiekimas 100/110VAC, 200/230VAC
Įveskite Power Controller Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija G3PX, EC Panel Cutout Matmenys -
Išvesties tipas Relay Kiti vardai G3PX/240EC/CT03
G3PX240ECCT03
Darbinė temperatūra -25°C ~ 65°C Simbolių skaičius eilutėje -
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties diapazonas 4 ~ 20mA, 1 ~ 24VDC