E5EC-QX2DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E5EC-QX2DBM-010
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas CONTROL TEMP RELAY/VOLTAGE 24V
Duomenų lapai: E5EC-QX2DBM-010.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 221 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
E5EC-QX2DBM-010 specifikacijos
Dalies numeris E5EC-QX2DBM-010 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas CONTROL TEMP RELAY/VOLTAGE 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221 pcs Duomenų lapas E5EC-QX2DBM-010.pdf
Svoris 0.463 lb (210.01g) Įtampa - tiekimas 24VAC/DC
Serija E5EC Panel Cutout Matmenys Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Relay (3), Voltage (External SSR) (2) Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Simbolių skaičius eilutėje 4, 4, 4 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties diapazonas -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant funkcijos Heater Fault Detection
Ekrano tipas LCD - Tri Color Characters, Backlight Rodyti simbolius - aukštis 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)