E5C2-R40J-10-200F-AC240
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E5C2-R40J-10-200F-AC240
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V
Duomenų lapai: E5C2-R40J-10-200F-AC240.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 506 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
  • Pranešimas
E5C2-R40J-10-200F-AC240 specifikacijos
Dalies numeris E5C2-R40J-10-200F-AC240 Gamintojas Omron Automation & Safety
Galimas kiekis 506 pcs Duomenų lapas E5C2-R40J-10-200F-AC240.pdf
Svoris 0.441 lb (200.03g) Įtampa - tiekimas 200 ~ 240VAC
Įveskite Temperature Controller (Type J) Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal)
Serija E5C2 Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Relay Kiti vardai E5C2R40J10200FAC240
Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C Simbolių skaičius eilutėje -
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties diapazonas 32°F ~ 200°F
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos Sensor Fault Detection
Ekrano tipas Analog Dial Rodyti simbolius - aukštis -
Išsamus aprašymas Temperature Controller (Type J) 200 ~ 240VAC Panel Mount Kontrolės metodas Proportional (P)