E4B-TS50RF4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E4B-TS50RF4
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas ULTRASONIC T-BEAM
Duomenų lapai: E4B-TS50RF4.pdf
  • Pranešimas
E4B-TS50RF4 specifikacijos
Dalies numeris E4B-TS50RF4 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas ULTRASONIC T-BEAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4930 pcs Duomenų lapas E4B-TS50RF4.pdf
Įtampa - tiekimas 12 V ~ 24 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas - Serija E4B
Jutiklio tipas Ultrasonic Atstumas jutikliui 19.685" (500mm)
Atsako dažnumas 50Hz Paketas / dėžutė Box
Išvesties tipas PNP Kiti vardai E4BTS50RF4
Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP66 Rodiklis LED
Išsamus aprašymas Ultrasonic Proximity Sensor 19.685" (500mm) IP66 Box